talented yung lad

Co Mie Wnerwia: Choroba

27.12.2015 | Co Mie Wnerwia

Ho, ho, ho, kurwa, ho. Jestem chory. Od 5 dni zamiast nosa mam dwa sztyfty ze słonym syropem klonowym, w gardle ciasną obręcz o kolorze penysa podekscytowanego psa, niczym jakiś cholerny pelikan, a głowa boli mnie tak, że ojej, ale boli, no boli, ała. Na dodatek kłopoty żołądkowe, które wyglądają jakbym dostał rektalnej wścieklizny, wszystko to sprawia, że świąteczny czas był dla mnie koszmarem. Większym niż zazwyczaj.

Dlatego przedstawię swój autorski poradnik, dzięki któremu nawet drobne zakażenie zamieni się w gigantyczny dramat, wycieńczającą aferę, rozrywającą duszę rozpierduchę. No bo jak inaczej, po bo się w tym świętym czasie Pan Jezus wieszał na krzyżu? Hę? Dobrze, że go Papa nożem przebił, bo by się chłop męczył.

"Oto ciało moje, które ja wam daje, ale wiecie, nie zjedźcie wszystkich, po jednym, no bez jaj, Judasz, gdzie się pchasz?"

“Oto ciało moje, które ja wam daje, ale wiecie, nie zjedźcie wszystkich, po jednym, no bez jaj, Judasz, gdzie się pchasz?”

1. Primum non leczyt

Ha, przecież wiadomo, że wszystkie te proszki, tabletki, sztyfty, erozole, wkładki, szaliki i inne kurestwo, to wymysł Wielkiej Farmy.

“Świńskiej? Orsonna? Macdonalda? Zwierzęcej?”

Nie! Tej, no, co leki. Robi. Wiecie, wymyślają choroby, takie jak grypa, koklusz, puchliznę wodną, karakaństwo, korwinizm i pokrewne, a potem gdy już się odpowiednio dużo osób zarazi, to wtedy, ha, na białym koniu wjeżdżają do miasteczka. A nie wiedzą (NIE WIEDZĄ GUPI LUDZIE, OTWÓRZCIE UMYSŁY, ŻYJCIE ŚWIADOMIE) że biały koń w Apokalipsie Św. Jana to symbol Śmierci, dlatego ponieważ chemtrails oraz szczepionki dają autyzm i tylko bez GMO, nie leczyć się, okładać moczem, kijem, liśćmi kapusty czy kładkami.

Nie?

“Nie.”

No.

2. Alkohol? Zawsze.

Niektórzy “lekarze” będą namawiać cię, abyś porzucił picie alkoholu. Ale my już wiemy, że tak naprawdę oni mają antyudziały w Polmosach i to im się opłaca. Cóż to “antyudziały”? Ha, już tłomaczę, jeno łyknę trochę szaleju.

Tak. Jest tak. Ekonomia. Tak.

Tak. Jest tak. Ekonomia. Tak.

Oznacza to, że gdy polmosy tracą, lekarze zyskują. Niektórzy mówią, że wynika to z tego, że jak ludzie są zdrowi to nie muszą chodzić do lekarzy i dupy zawracać. Ale to są tłumaczenia logiczne, a w Internecie nie ma co schylać się po oczywiste wytłumaczenia. David Lynch nakręcił lądowanie na Księżycu? Dlaczego? Nie wiem! Pij alkohol.

3. Kto leży ten umiera

Pomyśl chwilę, ile widziałeś martwych co leżało? No, a teraz pomyśl, ale sam, nie wołaj mamy, nawet jeśli twoja matka jest liczydłem (a ojciec szklarzem, cóż za mezalians), pomyśl, ilu widziałeś martwych co stali? No niewielu. Dlatego, jeśli tylko czujesz słabość w kościach, natychmiast na rower, bez czapki, rozpędź się z mola i skocz do przerębli. Pamiętaj żeby wyłowić rower, bo  to kuzyna.

Jeśli będziesz się trzymał tych zasad, wyzdrowiejesz w trymiga, a nawet w Trygława. Albo umrzesz, ale hej, na coś umrzeć trzeba, nie można żyć wiecznie.

“Koszmarne porady.”

Bez osobistych wycieczek. Tylko szkolne, jeśli łaska.